Zázemí autokempu ANNÍN 1

Nachází se cca 6 km od města Sušice, směr Kašperské Hory. Je obklopen lesy a loukami, protéká jím řeka Otava. Kemp je výchozím místem mnoha turistických a cykloturistických tras, na své si přijdou i rodiny s dětmi.

Vjezd do kempu

Recepce Vás přivítá non-stop provozem, celkem u nás nalezne ubytování 220 osob ve 2, 3, 4 lůžkových chatách a bungalovech. Dáváte-li přednost vlastnímu stanu či karavanu (160 míst), očekává Vás zatravněná plocha udržovaná pro tyto účely s možností el. přípojky. Chloubou kempu jsou zrekonstruované a perfektně udržované toalety a umývárky, jejichž používání je zahrnuto v ceně ubytování. Řeka Otava se v kempu rozděluje a vytváří ostrůvek, na kterém je možnost ubytování v chatkách nebo vlastním stanu. Nachází se zde hřiště, WC a umývárky.

V prostorách kempu naleznete restauraci (90 míst) s terasou (80 míst), což umožňuje pořádat zde i firemní nebo klubové akce. Tomu, kdo dává přednost vlastní snídani, poslouží malý kiosek se zákl. potravinami a čerstvým pečivem. Další občerstvení najdete v kiosku u našeho přírodního koupaliště, kde můžete posedět na příjemné terase.

V kempu Vám pobyt bude zpříjemňovat nejen možnost koupání v přírodním koupališti nebo v řece, ale také hřiště na míčové hry. Dětem i rodičům jistě udělá radost barevné dětské hřiště s klouzačkami. Kemp nabízí úschovnu kol, zapůjčení pračky, zajistíme zapůjčení lodí a kol.

Řeka Otava

Kemp je obklopen lesy a loukami, protéká jím řeka Otava.

Je výchozím místem mnoha turistických a cykloturistických tras

Recepce

Zde Vás uvítají a ubytují v kteroukoliv denní i noční hodinu. Podají potřebné informace o turistických a cykloturistických trasách, půjčovnách lodí a kol.

Otevřeno 7:30 – 22:00.

Prostory pro stany a karavany

Dáváte-li přednost vlastnímu stanu či karavanu (160 míst), očekává Vás zatravněná plocha udržovaná pro tyto účely s možností el. přípojky.

Umývarky

Chloubou kempu jsou zrekonstruované a perfektně udržované toalety a umývárky, jejichž používání je zahrnuto v ceně ubytování.

Kiosek

Kiosek se základními potravinami, teplými i studenými nápoji, čerstvým pečivem. Možnost  příjemného posezení.

Otevřeno denně 7:30 – 13:00.

Restaurace

Všem hostům nabízíme výběr z cca 50 jídel od snídaní, hotových jídel přes minutky až po naši specialitu „Šumavského pstruha“. Posedět můžete v restauraci (90 míst) nebo na terase (80 míst) s výhledem na dětské hřiště, což ocení zejména rodiče s dětmi.

Koupaliště

Přejdete-li přes most na druhou stranu řeky Otavy, cca po 100 m se nachází KOUPALIŠTĚ. Ve dnech horka ocení návštěvníci kempu koupání v tomto přírodním kamenném koupališti ve tvaru ledvinky. Je napuštěno vodou z Otavy, je dlouhé 25 m a hloubka vody je od 0,80 m do 3,80 m.

Dětské hřiště

Dětem i rodičům jistě udělá radost barevné dětské hřiště s klouzačkami, na které je výhled ze zahrádky restaurace.

Hřiště na míčové hry

Pobyt v kempu Vám bude zpříjemňovat nejen možnost koupání v přírodním koupališti nebo v řece, ale také hřiště na míčové hry.